Sinds een half jaar ben ik als zelfstandig ondernemer gestart met mijn eigen coachings- en adviesbureau. Er zijn een aantal zaken waar ik mee bezig ben en waar ik hulp bij zoek. Dit zijn:
- vormgeven van mijn portfolio (website)
- maken van een logo (en verwerken in ppt en pdf-bestanden etc)
- visitekaartjes
- een brochure waarin mijn producten staan uitgeschreven
- een flyer
- etc. Meer zal vast en zeker volgen
Nu ben ik op zoek naar iemand die me daar mee kan helpen. Het hoeft allemaal niet fantastisch ingewikkeld en mooi, maar gewoon iemand die hier wat fatsoenlijks van kan maken. Iemand die ik voor al dit soort vragen om hulp kan vragen. Een vast contactpersoon dus. Bij voorkeur uit de buurt van Utrecht zodat het ook makkelijk is om eens af te spreken
de gaten maak ik dicht in de aluminium rails, en er moet een nieuwe originele sticker op.
Zie foto’s. De rail kan ik langs brengen voor opmeten en of scannen met uitleg. De gaten maak ik zelf dicht. Matte sticker gewenst.https://reverb.com/au/item/364572-fender-rhodes-stage-54-fully-
Grafischehelden.nl is onderdeel van Sustainable Recruitment Marketing B.V. Dankzij een groot netwerk van recruitment en freelance websites kunnen wij bedrijven op verschillende manieren helpen bij het vinden van nieuwe medewerkers en freelancers.
Grafisch ontwerpers opgelet! Je staat gratis met je profiel online, check onze abonnementen. Sluiten